Chateau DIVA Turčianske Teplice rokokový kaštieľ z 18. storočia

Chateau DIVA je rokokový kaštieľ z 18. storočia, ktorý bol neskôr  prebudovaný v klasicistickom štýle. Posledné stavebné úpravy prebehli v roku 2013. Kaštieľ sa nachádza v tichom prostredí kúpeľneho mesta Turčianske Teplice a je výbornou východiskovou pozíciou pre aktívnu a zároveň aj ničím a nikým nerušenú dovolenku. V blízkosti sa nachádza Aquapark, termálne kúpele (2-3 min.autom), známe slovenské hory a doliny ideálne pre turistov, cykloturistov i lyžiarov (2 – 20 km).

Chateau DIVA disponuje priestrannými izbami, s jedinečnou atmosférou domáceho prostredia. Na prízemí kaštieľa sa nachádzajú rozprávkovo zariadené miestnosti, v ktorých môžete prežiť niektoré z vašich dôležitých udalostí (rodinné oslavy, svadby a iné). Sme však pripravení vyhovieť aj hosťom, ktorý prišli pracovať a miestnosti sa môžu využiť pre firemné prezentácie, obchodné rokovania, školenia či vzdelávanie.

Oddych, relax, adrenalín, dobrodružstvo - toto všetko tu nájdete, či už ste zamilovaný pár, rodina s deťmi, oddaní športovci, obchodníci alebo len "človek, ktorý túži po niečom výnimočnom".

Pre rodiny s deťmi máme pripravené na požiadanie potreby pre ich detské ratolesti (stolička, postieľka, nočník, strava, a pod.). Zároveň deti môžu “skúmať” priestory detského kútika a vonkajšieho detského ihriska.

Atraktívnou súčasťou kaštieľa je rozsiahly park, kde môžete obklopení zelenou relaxovať či pozorovať prírodu Veľkej a Malej Fatry.

Chateau DIVA Vám ponúka rôzne formy oddychu: infrasauna, letný bazén, vonkajšie sedenie.

Dovoľte nám ukázať, že aj domáci tím môže byť “svetový”.

Kaštieľ Diviaky pred rekonštrukciou

Kaštieľ Diviaky pred rekonštrukciou v roku 2003