Okolie a voľný čas

Chateau DIVA sa nachádza v tichom prostredí, na periférii kúpeľného mesta Turčianske Teplice, v regióne Turiec. Toto kúpeľné mestečko Vás určite osloví vďaka svojím minerálnym prameňom, termálnej vode, vynikajúcim klimatickým podmienkam, čistému ovzdušiu a bohatstvu krás okolitej prírody. Ak túžite po oddychu, relaxe, ale aj niečom dobrodružnom, ste na správnom mieste.

Z okien našich apartmánov sa Vám naskytne pohľad na prekrásnu scenériu pohoria „Veľká a Malá Fatra, Kremnické vrchy“, ktoré Vám ponúkajú rôzne športové aktivity (turistika, cykloturistika, lyžovanie).

Ak sa nie ste práve športovo naladený, určite oceníte blízkosť termálnych kúpeľov a Spa & Aquapark, kde načerpáte nové sily a zregenerujete vaše telo a myseľ.

Ak však chcete spoznávať samotné mesto Turčianske Teplice, región Turiec a jeho blízke okolie, ponúkame vám niekoľko tipov na výlet (zároveň vám tieto tipy na výlet dodajú informácie o možnostiach, atrakciách a zaujímavostiach v okolí Chateau DIVA).

Ak sa rozhodnete stráviť voľné chvíle v priestoroch Chateau DIVA, môžte využiť infrasaunu, bazén alebo vonkajšie sedenie. Nezabúdame ani na Vaše deti.

Kontaktujte nás

Viac info